Beykoz Web Tasarım

Beykoz web tasarım firmaları arasında yer alan Dijilook Beykoz ilçesinde web tasarım ve SEO hizmetlerini sunmaktadır.  Web tasarım hizmetinde yaşanılan deneyim ve tecrübelerimiz doğrultusunda sizlere bir yazı derledik. Öncelikli olarak şunu söylemeliyiz ki; tasarlanan İnternet sitesinde müşterinin hayal ettiği taslağı anlamak için mutlaka yüz yüze görüşülmelidir. Firma yöneticisi yada İnternet sitesi sorumlu kişinin hayal ettiği taslağı anlamak gerekir. Anlamak için bazen yüz yüze görüşmeler daha başarılı neticelere sebep vermektedir.

> Avcılar Web Tasarım Firmaları

Beykoz Web Tasarımı

Beykoz ilçesinde bulunan Frame Tasarım; tasarladığı projelerde bazı unsurları prensip olarak edinmiştir.

 • İnternet sitesinin hızlı açılması,
 • Satın aldığınız paket fark etmeksizin üretilen her proje kıymetlidir.
 • Alt yapının SEO uyumlu olması.

Alt Yapı Nedir, SEO’ya Nasıl Uyarlanır?

 1. Her İnternet sitesi tasarlayıcısı bazı kodlama dillerini bilmektedir. Bu diller de ise gereksiz kod parçaları oluşturmak yerine temiz, kısa ve özenli kod yazmak alt yapı işlemlerinden bir tanesidir.
 2. Tasarlanırken resim görsellerini ve boyutlarını optimize etmek.
 3. Kodların; her tasarımcı tarafından net olarak anlaşılması.
 4. Başlık etiketleri

ve benzer kriterler ilk aşamada göz önünde bulundurulduğu zaman İnternet sitesinin ömrü ve kullanımı daha yararlı açıdan değerlendirilmektedir. Eminim ki bir çok kişi İnternet sektöründe oluşan problemlerden dolayı ileri adım atmaktan geri çekilmiştir. Bu durumlara sık sık şahit olmaktayız. Fakat web tasarım sektörü; kaçılacak yada eksik bırakılacak bir bölüm değildir! Kuşkusuz ki işletmenize, projenize kurumsal web sitesi yaptırmak zorundasınız!

Beykoz Web Tasarım Firması

Firmamız Anadolu yakasında Ataşehir web tasarım hizmeti de sunmaktadır. Hizmet sunduğumuz ilçelerde bire bir görüşmeler  yapmak amacıyla ofisiniz, işletmenizi ziyaret ederek bire bir görüşme gerçekleştirmekteyiz. Neticesinde istenilenleri değerlendirerek taslak veya şablon hazırlamasını gerçekleştirmekteyiz. Web tasarım firmasıyla çalışmadan önce web tasarım Ajansı yada seo ajansı tercih etmeden önce nelere dikkat etmelisiniz? başlıklı yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Beykoz web tasarım firmamız ile iletişime geçmeden önce daha önce ürettiğimiz projeleri inceleyerek tasarımsal olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Beykoz Web TasarımBeykoz Web Tasarım Neler Yapar ?

Beykoz Web Tasarım şirketi internet sektöründe yer alabilecek ve kurumsal kimlik çalışmalarının büyük bir kısmını esas hizmet olarak sunmaktayız. Web tasarım, e-ticaret danışmanlığı, Seo optimizasyonu, ürün çekimi, sosyal medya yönetimi hizmetleri; Frame’in asıl hizmetleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra teknik konularda da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Google Adwords bütçe yönetimi, İnternet sitesi hız analizi, link inşası ve benzer teknik kısmı ağır basan konularda da faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

İnternet Sitesi Oluşturmadan Önce,

Elbette ki İnternet sitesinin düşük bütçelere oluşturulması önemlidir. Fakat ucuz web sitesi yaptırmak size katkı sağlamayabilir. Eğer gerçekten geleceğe dönük yatırım yapmak istiyorsanız bütçe kontrolü konusunda yine temkinli davranın fakat projenin tüm kapsamlarını değerlendirmelisiniz. Ucuz web sitesi oluşturulurken hangi aşamalar maliyeti azaltır?

 1. Farklı bir sitede de yer alan şablonu kullanmak zorundasınız. (Hazır tema)
 2. Hız konusunda problemler yaşayabilirsiniz.
 3. Mevcut bir yönetim paneli olmayacaktır. (Çok karışık yönetim paneliyle de karşılaşabilirsiniz.)
 4. İstediklerinizi tasarımcıya aktaramazsınız. (Ucuz web sitesi için teknik destek sunulmaz.)
 5. İlerleyen aşamalarda alan adı desteği ve  hosting desteği konularında problem yaşayabilirsiniz.

Hazır Paketler ile Özel Tasarımın Farkı

Hazır paketler ticari kapsamda binlerce satıldığı için yüksek gelir elde edilebilir ki bir paketi oluşturan tasarımı binlerce satış gerçekleştirmek için oluşturmaktadır. Sizlerde bu kervanın içerisinde yer aldığınız için İnternet sitesinin hem kopya hemde prestiji konusunda büyük darbeler yiyebilirsiniz. Peki, tema satın alarak başarı sağlayabilir miyiz? Yapılacak her işlem illa ki bir getiri sağlayacaktır. Fakat firmanız açısından gelecek planlaması yapıyorsanız ve zirvede yer almak istiyorsanız o halde ekonomik çözümler yerine ileri dönük planlar ile strateji oluşturmalısınız.


Yorumlar

 1. Benimle iletisime gecer misiniz ?

 2. Beykoz’da bulunan şirketimizin web tasarım hizmeti için sizinle görüşmek istiyoruz.

 3. firmanız beykozda mı ?

Yoruma kapalı.

Merkez Şube 0 850 477 75 20
Anadolu Yakası Şube 0850 477 75 20