WeCreativez WhatsApp Support
Mesajınıza 24 saat en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.
Merhaba, #dijiwhatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.
Şişli / İstanbul
Raşit Rıza Sokak, Meriç Pasajı, N:11
Hızlı İletişim
0 532 367 1 296
admin@dijilook.com
destek@dijilook.com

Butik Sitesi Tasarımı

Türkiye’nin gelirlerini büyük oranda etkileyen; son dönemde çeşitli sosyal medya kanalları üzerinden satış başarısını gerçekleştiren yeni girişimcilere özel butik sitesi tasarımı projeleri üretmekteyiz. Butik sitesi; e-ticaret site tasarımına göre farklılıklar göstermektedir. Minimal olarak nitelendirdiğimiz; küçük çaplı satış sitesi oluşturmaktayız.

Tüm özellikleri paketler halinde sunmak yerine ana özellikleri tek paket içerisinde sunarak ürünün hem daha faydalı hemde kullanışlı olmasını sağlamaktayız. Butik sitesi tasarımı paketlerinden hangi sektörler yararlanabilir ?

 • Ayakkabı / çorap satışı
 • Atkı, şal, kaban satışı
 • Eşarp, Baş örtüsü satışı

ve benzer butik sahipleri; satışların gerçekleştirmek için tarafımıza ulaşabilirler.

Butik Sitesi Tasarımı
Butik Sitesi Tasarımı
İnstagramdan Satış
İnstagramdan Satış

butik sitesinin avantajları

Butik sitesi tasarımı yerine sosyal medya kanalları üzerinden satış yapan kişiler genellikle müşteriyle sıcak temas kurmaktadır. Sıcak temas ise satışı kolaylaştırırken kar marjını düşürür. Pazarlık, stok, ödeme yöntemi kriterleri üzerinde problemler yaratılarak müşteriyle bire bir temaslarda güç anlar yaşayabilirsiniz. Burada ki ilkel yanlış, satış yapmaktaki kabiliyet eksikliği değildir! 

İnstagram, Facebook ve benzer sosyal medya kanallarında insanlarla diyalog kurmak zorundasınız. Kurduğunuz cümleler insanların algısını değiştirerek samimiyet rotasına yelken açmaktadır. Oysa ki İnternet’in en büyük amacı hızlı, kolay ve iki adım da sipariş verebilmekten geçmektedir.

Butik İnternet Sitesinin Avantajları

 1. Ödeme yöntemlerinde kolaylık
 2. Cari hesap takibi
 3. Kurumsal kimlik
 4. Sipariş adeti
 5. Kargo yöntemi
 6. Müşteriyi bilgilendirme
 7. Faturalandırma

Zamandan ve sipariş aşamalarından kolaylık sağlayarak müşterilerinize daha kolay ve kurumsal hizmet sunabilirsiniz.

neden site yaptırmalıyım?

Sosyal medya hesapları ile İnternet sitesi tasarımı farklı kategorilerde yer alır. Bu her sektör için geçerlidir. Youtube içerik üreticisi kişide şal satışı gerçekleştiren bir E-Ticaret firması da sosyal medya hesaplarını ayrı bir gözle incelemedir. Eğer aylık kazancınızı bir İnternet sitesi olmadan gerçekleştirmiş olsanız bile mutlaka İnternet siteniz olmalıdır. Çünkü İnternet sitesinin içeriğini siz düzenlersiniz ve her sosyal medya sitesinin de bir İnternet sitesinden ibaret olduğunu unutmamalısınız.

Satışlarınızı hangi kanaldan gerçekleştirebilirsiniz :

 • B2C olarak nitelendirilen > n11.com > gittigidiyor.com ve benzeri İnternet siteleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Sosyal medya hesaplarınız üzerinden satış gerçekleştirebilirsiniz.
 • Youtube (Aslında sosyal medya hesabı) videoları üzerinden satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ve benzer kanallardan ürün satışını veya markanın bilinirliğini arttırabilirsiniz. Fakat tüm inşanın temeli kendinize ait bir İnternet sitesi olma zorunluluğunu engelleyemez. Bu sebeple firmanıza ait butik sitesi tasarımı mutlaka olmalıdır. Toptan, bayilik, marka bilinirliği açısından etkili kanal olmasını planlıyorsanız o halde firmanızın yada butiğinizin web sitesi tasarımına hemen başlamalısınız.

İlgili İçerik > Beykoz Web TasarımıAvcılar Web Tasarım FirmalarıWeb Tasarım FirmalarıSEO Ajansı