E-Ticaret Danışmanlık Fiyatları
Sıkça Sorulan Sorular


Günümüzün en büyük kazançlarından bir tanesi olan web tasarım günden güne hızla yayılarak insanların İnternet sektöründe satışlarını gerçekleştirmesine imkan tanımaktadır. Ülkemiz teknolojik gelişmelere bir kaç sene geç takip ettiği için E-Ticaret sektörünün yaygınlaşması da zaman almıştır. Fakat tam manasıyla oturmayan düzenin hala temelleri atılmaktadır.

E Ticaret fiyatları konusunu incelemeden önce mutlaka okumalısınız.

İlgili Hizmet > Web Tasarım Fiyatları – en ucuz web tasarım fiyatları

Dijilook var olan E ticaret siteniz üzerinde gelişim sağlayarak sanal mağazanızı daha verimli yönetmeniz için danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Tasarımsal / Yazılımsal proje süreçlerini yöneterek; kullanamadığınız, bilmediğiniz veya noksan kaldığınız noktaları sizler adına tamamlamaktadır. Aynı zamanda İnternet sitenizdeki SEO aşamalarının yönetimini de gerçekleştirmekteyiz.

E-Ticaret sitesi fiyatları konusunda daha detaylı bilgi talebinde bulunmak için en iyi e ticaret paketleri tablosunu inceleyebilirsiniz.

Hazır e ticaret sitesi; terimi bu konuda biraz yanlışlıklar yaratmaktadır. Çünkü her müşteriye hazır olarak teslim etmek oldukça güçtür. İçerik girişi, ürün girişi, fotoğraf optimizasyonu yapılmayan sanal mağazada satış yapmak oldukça güçtür. Bu kısımda Dijilook sorumluluğu üstlenerek izlenmesi gereken yolu ve oluşturulması gereken stratejileri değerlendirerek satışların artmasında ve marka bilinirliği konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. E ticaret fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için içeriğin devamını inceleyebilirsiniz.

E Ticaret Fiyatları hakkında bilgi sahibi olan Dijilook; var olan e ticaret sitesi üzerinden çalışmalar gerçekleştirerek problem yaşadığınız noktalarda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Tasarımsal / yazılımsal ve SEO alanında sizlerle tecrübelerini paylaşarak satış marjını arttırmaktadır. Ülkemizde bir çok girişimci e ticaret fiyatları araştırmaları yapmaktadır. Fakat sadece aşama sadece site kurulduktan sonra sona ermemektedir. Üstelik Türkiye’de e ticaret paketleri; yıllık lisans ücretiyle satışı gerçekleşmektedir. Yıllık mutlaka gelir elde edilmelidir ki satın alınan paketin giderleri karşılanmalıdır.

İdeasoft, Tsoft, Akınsoft, Ticimax, Dayneks, Pro Ticaret, Platin Market ve benzeri e-ticaret fiyatları satışı gerçekleştiren firmalara destek sunmaktayız. İnternet sitenizde oluşabilecek problemlerin belirli kategorilerde inceleyecek olursak;

  • Tasarımsal Revizeler
  • Çalışmayan Buton, Fonksiyon, Linkler
  • Arama Motorlarında Yetersiz Performans
  • Hız Problemi
  • Ekstra Özellik Talebi

ve benzer E Ticaret fiyatları firmamıza iletmeniz durumunda taleplerinizi değerlendirmekteyiz. Size en uygun olan e ticaret paketini seçerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • İnternet sitesi tasarımı hakkında bilgi sahibi değilseniz ve sanal mağazanız üzerinden satışlarınızı arttırmak yada sıfırdan satışları gerçekleştirmek istiyorsanız o halde mutlaka bir web tasarım ajansı yada seo ajansı ile çalışmanız gerektiğini unutmamalısınız.
  • İnternet sitesi tasarımı ve SEO hakkında bilgi sahibiyseniz o halde işlemleriniz hakkında süreçleri yönetebilirsiniz. Sadece danışmanlık hizmeti talebinde bulunarak potansiyel müşterilerinizi daha fazla arttırabilirsiniz.

Google arama motoruna, E Ticaret fiyatları aramasını yazdıktan sonra hemen ilk 10 sıradaki siteleri inceliyorsunuz. Ardından en ucuz veya bütçenize en uygun paketi satın alıyorsunuz. Hemen ardından E Ticaret fiyatları için işlemlere başlıyor ve kurulumu tamamlıyorsunuz. Sonraki aylarda ise ne yapmanız konusunda bilgi sahibi değilsiniz. Üstelik e ticaret fiyatları yazdığınızda karşınıza çıkan firmaların satışlar konusunda oldukça cezbedici cümleler kullandığını da gördünüz. Neden satışlarınız gerçekleşmiyor ki ?

Bu durumlar için Avcılar Web Tasarım firmaları ile iletişime geçerek satışlarınızı arttırmak için stratejiler gerçekleştirmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Sitenizde ürün yüklüyorsunuz fakat bu ürünlerin ziyaretçilere ulaşması için mutlaka işlemler yapılması gerektiğini unutmamalısınız.

Her E Ticaret firması kalıplaşmış bir sözcük kullanır :

İnternet siteniz mağazanız gibidir. Devamlı güncellemek ve geliştirmek gerekir.

Bunu sadece e ticaret firmaları değil; dünya üzerindeki tüm teknoloji firmaları da bahseder. Bu sebeple de mağazanızı olabildiğince güncel tutmanız ve değişiklikler yaparak ziyaretçilerinize en kaliteli içeriği sunmak için çabalamak gerekir. E Ticaret fiyatları; satışlarınızı arttırmak için tek yol izlemeniz çok sağlıklı değildir. Birden fazla strateji üreterek satışlarınızı maksimum seviyeye çıkarmanız gerekir. Peki bu stratejiler nelerdir?

E Ticaret Satış Teknikleri

E Ticaret Fiyatları

Siz değerli ziyaretçilerin İnternet sitesinde incelediğiniz E Ticaret fiyatları sadece kurulum bedelidir. Sınırsız ürün girişi, yüksek hız, farklı farklı kredi kartlarına taksit ibareleri sadece satış eğilimini gerçekleştirmek için kullanılır. Bu işlemlerin gerçekleşmesi ve satışı yapmanız için sitenize devamlı olarak ziyaretçi girişi olmalıdır. En güzel tasarımlı sitenin ziyaretçisi bulunmuyorsa bu site sizin için bir yüktür. Fakat tasarımsal anlamda problemli bir site olmasına rağmen satış yapıyorsanız ve site üzerinden kazanç sağlıyorsanız o sitenin hiçbir problemle karşılaşmamasını dilersiniz.

Devamını Oku
Merkez Şube 0 850 477 75 20
Anadolu Yakası Şube 0850 477 75 20