E Ticaret Sitesi Tasarımı

E-Ticaret sitenizdeki satışlarınızdan memnun değilseniz veya yenide bir alışveriş sitesi oluşturmak istiyorsanız; o halde bize ulaşabilirsiniz.e-ticaret sitesi tasarımı

Dijilook e ticaret tasarımı sektöründe sizlere uzman ekibiyle destek vermektedir.

Son zamanlarda ülkemizde popülerliğini koruyan ve kazançların hedef noktası haline gelen e ticaret siteleri ile beraber e ticaret sitesi tasarımı, alışveriş sitesi tasarımı, online alışveriş site tasarımı da popüler olmuştur.

Dijilook var olan alış veriş sitenizde düzenlemeler sağlayarak sanal mağazadan en üst düzey performans almanızı sağlamaktadır. Site tasarımı, sunucu yönetimi, reklam maliyetleri, içerik, fotoğraf çekimi kriterleri arasında yükseltmeler sağlayarak satışların maksimum düzeye çıkmasını sağlamaktadır.

E-Ticaret sitenizin tıpkı fiziki bir mağaza gibi ilgi çekici ve kullanıcıların görselliğe önem verdiği bir tezgah gibi olduğunu unutmamalısınız. Her dükkan, mağaza veya tezgah gibi bazı düzenlemelerin yapılması ve ilgi çekici görsellerin ön planda yer alması gerekmektedir.e ticaret paketi özellikleri

Sınırsız E-Posta Hesabı

Responsive Tasarım

Sanal POS Modülü

Toplu Mail Gönderim

Güçlü SEO Alt Yapısı

Sosyal Medya Pazarlama

Lisans Yenileme Ücreti Yok

Mobil Uyumlu Arayüz

XML Entegrasyon

Whatsapp Sipariş

Cloud Alt Yapı

Yönetim Paneli Mobil Uygulaması

Havale / EFT Ödeme

SSL Sertifikası

Hediye Çeki / Puan Sistemi

Merchant Entegrasyon

Ürün Karşılaştırma Modülü

Online Fatura Modülü

InstaShop Özel Instagram Sayfası

B2B Entegrasyonu


E Ticaret Danışmanlık Hizmeti

Sanal Mağaza

Sitenin tasarımsal, yazılımsal ve arama motoru taraflı faktörleri göz önünde bulundurarak var olan sistemden en iyi performansı elde etmeye çalışmaktayız. Çalışmalarımız da fikir dayanışması gerçekleştirerek istenen verimi en iyi şekilde sunmaya çalışmaktayız.

E ticaret sektöründe yer alıyorsanız o halde doğru girişimleri doğru firmalar ile yapmanız gerektiğini unutmamalısınız! Arama motorları üzerinde bir çok avantaj sunduğunu söyleyen ücretsiz tasarım siteleri ile başarıyı yakalayan girişimci sayısının çok az olduğunun farkındayız. Web sitesi güncellik, devamlılık, profesyonellik ve kaliteli çalışmalar ile başarı yakalama fırsatı yaratmaktadır. Bu sebeple devamlı olan sizleri destekleyen ekip ile başarının kaçınılmaz olduğunu unutmamalısınız !


Merkez Şube 0 850 477 75 20
Anadolu Yakası Şube 0850 477 75 20