WeCreativez WhatsApp Support
Mesajınıza 24 saat en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.
Merhaba, #dijiwhatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.
Şişli / İstanbul
Raşit Rıza Sokak, Meriç Pasajı, N:11
Hızlı İletişim
0 532 367 1 296
admin@dijilook.com
destek@dijilook.com


e-ticaret sitesi tasarımı

Dijilook e ticaret tasarımı sektöründe sizlere uzman ekibiyle destek vermektedir.

Son zamanlarda ülkemizde popülerliğini koruyan ve kazançların hedef noktası haline gelen e ticaret siteleri ile beraber e ticaret sitesi tasarımı, alışveriş sitesi tasarımı, online alışveriş site tasarımı da popüler olmuştur.

Frame Tasarım var olan alış veriş sitenizde düzenlemeler sağlayarak sanal mağazadan en üst düzey performans almanızı sağlamaktadır. Site tasarımı, sunucu yönetimi, reklam maliyetleri, içerik, fotoğraf çekimi kriterleri arasında yükseltmeler sağlayarak satışların maksimum düzeye çıkmasını sağlamaktadır.

  1. Özgün Tasarım : Satın aldığınız tema, şablon yada benzeri dosyaların rakiplerinizden farklı olmasını sağlayalım. Hazır şablonlar; müşteriler üzerinde algı yaratan en büyük seçimlerden birisidir.
  2. Responsive Tasarım : E ticaret tasarımının mobil cihazlara uygun olması responsive olduğu anlamına gelmemektedir.
  3. Site Hızı : Sanal mağazanın erişilebilir olması ve site hızının yüksek olması da alışveriş kriterlerinin vazgeçilmez faktörleri arasında yer almaktadır. Frame Tasarım; sanal mağazanın daha hızlı yüklenmesi için gerekli optimize çalışmalarını gerçekleştirmektedir.
  4. Ürün Yönetimi : Sunduğunuz ürün çeşitlerinin; görselleri, açıklamaları, stok yönetimi, fiyatlandırmalar ve benzer faktörleri de inceleyerek müşterilerinize ürünü net olarak tanımamızı ister misiniz?


e ticaret paketi özellikleri

Sınırsız Ürün Girişi

Sınırsız Sayfa Girişi

Sanal POS Modülü

Firmaya Özel Tasarım

Güçlü SEO Alt Yapısı

Hızlı ve Dinamik

Lisans Yenileme Ücreti Yok

Mobil Uyumlu Arayüz

XML Entegrasyon

Ve Daha Fazlası


E Ticaret Danışmanlık Hizmeti

Sanal Mağaza

Sitenin tasarımsal, yazılımsal ve arama motoru taraflı faktörleri göz önünde bulundurarak var olan sistemden en iyi performansı elde etmeye çalışmaktayız. Çalışmalarımız da fikir dayanışması gerçekleştirerek istenen verimi en iyi şekilde sunmaya çalışmaktayız.

E ticaret sektöründe yer alıyorsanız o halde doğru girişimleri doğru firmalar ile yapmanız gerektiğini unutmamalısınız! Arama motorları üzerinde bir çok avantaj sunduğunu söyleyen ücretsiz tasarım siteleri ile başarıyı yakalayan girişimci sayısının çok az olduğunun farkındayız. Web sitesi güncellik, devamlılık, profesyonellik ve kaliteli çalışmalar ile başarı yakalama fırsatı yaratmaktadır. Bu sebeple devamlı olan sizleri destekleyen ekip ile başarının kaçınılmaz olduğunu unutmamalısınız !