Web Tasarım

İşletmelere özel olarak hazırlanan web tasarım hizmetinden yararlanmak ve daha önce başarıya ulaştığımız İnternet sitelerini yakından tanımak ister misiniz?Kurumsal Web Tasarım

590 TL'den başlayan fiyatlarla firmanıza ait İnternet sitesi tasarımını tamamlayabilirsiniz.

kurumsal web tasarım


E-Ticaret Tasarımı

İnternet üzerinden satış yapmak isteyen kişilere özel tasarım sunuyoruz.

e-ticaret tasarımı


SEO

799TL'den başlayan fiyatlarla SEO hizmetinden yararlanabilirsiniz.

SEOHızlı Yüklenen Web Tasarım

Web Tasarım projelerimizde ortak unsur web sitesinin açılış hızında gecikmeleri önlemektir. İnternet sitesine giriş yapacak kullanıcı; saniyeler içerisinde bilgileri görüntülemek isteyecektir. Rakip firmalardan bir adım önde olmak için daha hızlı olmalısınız. Sadece İnternet sitesi değil; tüm gelişimleri daha hızlı takip etmeli ve öncü olmalısınız. Google Lighthouse güncellemesiyle beraber ışık hızında açılan web sitelerini sizler için tasarlıyoruz. Amacımız saniyeler değil saliseler…

neler yaptık?

Web Tasarım İstanbulWeb Ajansı


Gelişmiş Web Ajansı

Alt yapının sağlam olduğunu vurgulamak ve belirtmek oldukça basittir. Fakat projenin başlangıcından itibaren tüm unsurlar ele alınarak ilerlenmelidir. Web tasarımı hizmeti sunulmadan önce insanlara nasıl sunum gerçekleştireceğinizi bilen ve bu sunumu başarılı şekilde hazırlayan web ajansı ile çalışmalısınız. İnternet adresini yazarak giriş yapan kullanıcılar sizi bilen ve tanıyan kullanıcılardır. Daha fazla kitleye ulaşmak için buradayız!

başka neler yaparız?
DijilookSizden Gelenler


Öncelikli olarak şunu söylemeliyiz ki; tasarlanan İnternet sitesinde müşterinin hayal ettiği taslağı anlamak için mutlaka yüz yüze görüşülmelidir.


 • Web sitemiz aracılığıyla meyve buketi, çikolata topu ve benzer ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz. Dijilook tarafından tasarım revizeleri ve hız analizleri gerçekleştirildi. Gerçekten işini harikayla yapan bir web ajans firması.

  Murat T.
  Meyve Sepeti
 • Dijilook tarafından web sitelerimiz yenilendi ve gerçekten harika işler gerçekleştirdik. Yaptıkları projelerden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  Adem Y.
  Bosch Beyaz Eşya


HızlıTeklif İste


  Adınız Soyadınız

  Firma Adınız (Opsiyonel)

  Email Adresiniz*

  Telefon Numaranız*

  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Talep Ettiğiniz Hizmetler


  Merkez Şube 0 850 477 75 20
  Anadolu Yakası Şube 0850 477 75 20