WeCreativez WhatsApp Support
Mesajınıza 24 saat en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.
Merhaba, #dijiwhatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.
Şişli / İstanbul
Raşit Rıza Sokak, Meriç Pasajı, N:11
Hızlı İletişim
0 532 367 1 296
admin@dijilook.com
destek@dijilook.com


Web Tasarım İstanbul


Kurumsal Web Tasarım

Şirketinize ait İnternet sitesi yaptırmak istiyorsanız kurumsal web tasarım hizmetinden yararlanmalısınız.

kurumsal web tasarım


En Yakın Bölge

İstanbul'da hizmet veren müşterilerimizle bire bir toplantılar gerçekleştirmekteyiz. Siz hangi ilçeden ulaşıyorsunuz?

istanbul web tasarım


Web Tasarım Ajansı

Sadece site yaptırmak istemiyorum farklı projelerim de var diyorsanız ajans hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

istanbul web ajansıHızlı Yüklenen Web Tasarım

Web Tasarım projelerimizde ortak unsur web sitesinin açılış hızında gecikmeleri önlemektir. İnternet sitesine giriş yapacak kullanıcı; saniyeler içerisinde bilgileri görüntülemek isteyecektir. Rakip firmalardan bir adım önde olmak için daha hızlı olmalısınız. Sadece İnternet sitesi değil; tüm gelişimleri daha hızlı takip etmeli ve öncü olmalısınız. Google Lighthouse güncellemesiyle beraber ışık hızında açılan web sitelerini sizler için tasarlıyoruz. Amacımız saniyeler değil saliseler…

neler yaptık?


Web Ajansı


Gelişmiş Web Ajansı

Alt yapının sağlam olduğunu vurgulamak ve belirtmek oldukça basittir. Fakat projenin başlangıcından itibaren tüm unsurlar ele alınarak ilerlenmelidir. Web tasarımı hizmeti sunulmadan önce insanlara nasıl sunum gerçekleştireceğinizi bilen ve bu sunumu başarılı şekilde hazırlayan web ajansı ile çalışmalısınız. İnternet adresini yazarak giriş yapan kullanıcılar sizi bilen ve tanıyan kullanıcılardır. Daha fazla kitleye ulaşmak için buradayız!

başka neler yaparız?


Müşterilerle Temas

Web tasarım işleminin en temel amacı daha fazla müşteriye ulaşmak ve sanal mecralarda da ilgili hizmeti; daha fazla insana tanımak için olanak sağlar. Fakat yanlış yapılan yada yanlış gidilen yollar sebebiyle bir çok kurumun bu hizmete karşı negatif bakış açısı bulunmaktadır. Fakat SEO işlemi; en işlek caddede dükkanınız olmasından daha sağlıklı ve daha az masraflıdır. Temel işlemlerin, geliştirilen stratejinin ve yapılan optimizasyon işlemlerinin doğru yapılandırılması gerektiğini unutmamalısınız.

SEO Kriterleri

Ne Kadar Ödemeliyim?

Kurumsal web tasarım hizmeti özel sektörler arasında yer almaktadır. Bu sebeple her firmanın tecrübesine ve deneyimine bağlı olarak projesine biçtiği değer bulunur. Burada ortak amaç İnternet sitesi sahibinin başarı sağlaması, ilgili hizmetin satışını gerçekleştirmek ve yeni stratejiler oluşturarak marka bilinirliğini arttırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirmektir. Elbette ki rakamlar birbirinden farklı tutarlar olabilir. Fakat Dijilook yaptığı her işlemi sözleşmeli olarak gerçekleştirir.Firma ve müşteri çıkarları paralel doğrultuda ilerlemesi için yenilikçi fikirler sunar.


WhatClients Say


Öncelikli olarak şunu söylemeliyiz ki; tasarlanan İnternet sitesinde müşterinin hayal ettiği taslağı anlamak için mutlaka yüz yüze görüşülmelidir.


  • Web sitemiz aracılığıyla meyve buketi, çikolata topu ve benzer ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz. Dijilook tarafından tasarım revizeleri ve hız analizleri gerçekleştirildi. Gerçekten işini harikayla yapan bir web ajans firması.

    Murat T.
    Meyve Sepeti
  • Dijilook tarafından web sitelerimiz yenilendi ve gerçekten harika işler gerçekleştirdik. Yaptıkları projelerden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.

    Adem Y.
    Bosch Beyaz Eşya


HızlıTeklif İste


Adınız Soyadınız

Firma Adınız (Opsiyonel)

Email Adresiniz*

Telefon Numaranız*

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Talep Ettiğiniz Hizmetler