Web Tasarım Fiyatları
Sıkça Sorulan SorularGünümüzün en büyük kazançlarından bir tanesi olan web tasarım günden güne hızla yayılarak insanların İnternet sektöründe satışlarını gerçekleştirmesine imkan tanımaktadır. Ülkemiz teknolojik gelişmelere bir kaç sene geç takip ettiği için E-Ticaret sektörünün yaygınlaşması da zaman almıştır. Fakat tam manasıyla oturmayan düzenin hala temelleri atılmaktadır.

Devamını Oku


Sıkça Sorulan Sorular


Dijilook Web Ajansı, tasarladığı hiçbir İnternet sitesini hazır olarak kullanmaktadır. Tüm paketlerimizde size özel tasarım geliştirilmektedir fakat Diji Profesyonel ve Diji Ultra Platinum paketlerinde; tasarım kısmında isteklerinizle beraber aşamayı tamamlamaktayız.

Hazır internet sitesi birden fazla kişinin aynı siteyi kullanmasıdır. Aynı referansı iki kez sunamayacak olan web tasarım firması; projelerini kaliteli üretmek isteyen hiçbir firma hazır site kullanmaz!

Hosting + Domain harici ödemeler tek seferliktir.

Paketlerimiz arasındaki farklar;

  • Arama motorlarında görünür olunması
  • Tasarım kalitesinin farklı olması
  • Kullanıcıların İnternet sitesini daha kolay kullanması
  • İnternet reklam

Sadece İnternet sitesi tasarımı yaptırarak kısa sürede üst sıralara çıkmak mümkün değildir. Kısa sürede veya belirli zaman dilimi içerisinde üst sıralara çıkmak istiyorsanız SEO Danışmanlığı hizmetinden yararlanmalısınız.

Ödemelerinizi; Kredi kartı veya havale yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz. Taksitle web sitesi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sitenizin tamamlanma aşamaları, tahmini maliyeti ve nasıl popüler olacağı hakkında ücretsiz olarak eğitim vermekteyiz.

Hazır tasarım İnternet sitesinin hemen biteceği anlamına gelse de ileride birçok problem ile karşılaşırsınız. İnternet sitesi üzerinden verim almak veya satış yapmak istiyorsanız mutlaka web tasarım firmasıyla çalışmalısınız.

Merkez Şube 0 850 477 75 20
Anadolu Yakası Şube 0850 477 75 20