WeCreativez WhatsApp Support
Mesajınıza 24 saat en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.
Merhaba, #dijiwhatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.
Şişli / İstanbul
Raşit Rıza Sokak, Meriç Pasajı, N:11
Hızlı İletişim
0 532 367 1 296
admin@dijilook.com
destek@dijilook.com


SEO

SEO; hazırlanan web sitesinin arama motorlarında (en popüler Google) üst sıralarda yer alma hizmetidir. Aslında bu hizmeti insanlar farklı şekillerde nitelendirmektedir. SEO ile SEM (Reklam vermek) kavramları arasında fark büyüktür.Organik olarak aramalarda çıkmak istiyorsanız ve her ay yüksek tutarlarda ücret ödemek istemiyorsanız o halde sitenize arama motoru optimizasyonu yaptırarak sitenizi üst sıralara çıkarabilirsiniz.

İnternet siteleri arasındaki rekabet oranınından doğrudan etkilenmemek için hemen bir web sitesi yaptırabilirsiniz. Web tasarımı; sayfasından size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Eğer mevcut bir web sitesi varsa o halde seo fiyatları sayfamızı inceleyerek size en uygun paketi satın alabilirsiniz.


İsim ve Soyisim

Email Adresiniz

Firmanız

Mesajınız


SEO işlemi

SEO Türkiye

İnternet siteleri üzerinden bir çok yere reklam verebilirsiniz. Sosyal medya reklamları, site reklamları, arama motoru reklamları, yerel rehber reklamları ve bu şekilde birçok içerik de reklamınızın yer almasını sağlayabilirsiniz. Reklamların bütçesi, maliyeti ve geliri tam olarak hesaplanamamaktadır. Çünkü geri dönüşümün ne olacağınız hiçbir zaman bilemeyiz. Elbette ki geri dönüşler olacaktır fakat kısıtlı bütçeler için yada zorlu sektörler için reklam iyi fikir olmayabilir.

SEO ile beraber reklam seçeneğini kullanmak her zaman daha idealdir. Hem organik aramalar da hem de reklam sonuçlarında çıkmanız sizler için daha idealdir. Organik arama sonuçlarında kurumsal fırsatları yakalarken; reklam sonuçlarında ise hızlı şekilde arama yapan yada pazarlamasını yaptığınız site içeriğiyle alakalı hizmetin ilgisini çeken müşterilerine kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Organik sonuçlarda çıkmak ile Adwords arasındaki en büyük fark, reklama devamlı olarak ücret karşılığında hizmet almanızdır. Fakat organik arama sonuçlarında bir kez optimize edildiği zaman devamlı olarak ücret yatırmanıza gerek yoktur.SEO Nedir

SEO; arama motorlarında organik olarak daha üst sıralara çıkmaya verilen genel bir isimdir. Google, Yandex, Bing gibi popüler arama motorlarında sitenizin daha üst sıralarda yer almasını sağlamaktayız. Çalışma öncesinde aylık / yıllık olarak hedefler belirlenmektedir. Hedefler içerisinde anahtar kelimelere de yer verilmektedir. Belirlenen anahtar kelimeler analiz edilerek yapılacak çalışmanın prensiplerini birlikte incelemekteyiz.


SEO Nasıl Yapılır?

Belirlenen anahtar kelimelerde; rakiplerin yaptığı çalışmalar incelenmektedir. Rakipleriniz sizler için bir önizlemedir. Yapacağımız araştırmalarla dönüşüm oranı yüksek kelimeleri de dahil ederek çalışmanın para kazandırması yönünde analizleri gerçekleştirmekteyiz.

Yaptığımız analizler sonucunda hedefler belirlenir. SEO ekiplerimiz; çalışmalara başlamaktadır. Sonraki aşamada satın alınan pakete göre raporlamalar sunulmaktadır. Raporlamalar; müşterilerin anlayacağı şekilde hazırlanmaktadır. Analiz aşaması, sıralama aşaması ve projenin teslim aşamasındaki tüm detayları müşterilerimize aktararak proje sürecini tamamlamaktayız.
SEO Aşamaları


Kelime Analizi

Sektörünüze en uygun popüler ve rekabet düzeyi düşük anahtar kelimeler araştırılır ve raporlanır.

İç Optimizasyon

Sitenin iç kısmında yer alan (meta, link, etiket, resim) elementler optimize edilir ve seoya uygun hale getirilir.

Link İnşası

İç ve dış kısımda yapılan linkleme çalışmalarıyla sitenin hit artışı sağlanır. Gelen ziyaretçileri doğru şekilde karşılayarak sıralamada değişiklikler sağlanır.

Düzenli Raporlama

Haftalık veya aylık olarak sıralama analizleri tarafınıza raporlanır.


Merhaba Ben SEO


Rakip Analizi

Rakip firmaları incelemek projenin temelini oluşturmaktadır.

Rakip Analizi

Link İnşası

Ziyaretçilerinizi doğru bağlantılar ile yönlendirmeyi deneyin.

Link İnşasıSEO'lu müşteriler