SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

İnternet siteniz üzerinden daha fazla gelir elde etmek istiyorsanız ve sitenizin daha fazla ziyaretçiye ulaşmasını istiyorsanız o halde SEO hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir.SEO; hazırlanan web sitesinin arama motorlarında (en popüler Google) üst sıralarda yer alma hizmetidir. Aslında bu hizmeti insanlar farklı şekillerde nitelendirmektedir. SEO ile SEM (Reklam vermek) kavramları arasında fark büyüktür.Organik olarak aramalarda çıkmak istiyorsanız ve her ay yüksek tutarlarda ücret ödemek istemiyorsanız o halde sitenize arama motoru optimizasyonu yaptırarak üst sıralarda yer alabilirsiniz.

İnternet siteleri arasındaki rekabet oranınından doğrudan etkilenmemek için hemen bir web sitesi yaptırabilirsiniz. Web tasarımı; sayfasından size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Eğer mevcut bir web sitesi varsa o halde seo fiyatları sayfamızı inceleyerek size en uygun paketi satın alabilirsiniz.SEO Türkiye

İnternet siteleri üzerinden bir çok yere reklam verebilirsiniz. Sosyal medya reklamları, arama ağı reklamları, arama motoru reklamları, yerel rehber reklamları ve bu şekilde birçok içerik de reklamınızın yer almasını sağlayabilirsiniz. Reklamların bütçesi, maliyeti ve geliri tam olarak hesaplanamamaktadır. Çünkü geri dönüşümün ne olacağınız hiçbir zaman bilemeyiz. Elbette ki geri dönüşler olacaktır fakat kısıtlı bütçeler için yada zorlu sektörler için reklam iyi fikir olmayabilir.

SEO ile beraber reklam seçeneğini kullanmak her zaman daha idealdir. Hem organik aramalar da hem de reklam sonuçlarında çıkmanız firmalar için daha idealdir. Organik arama sonuçlarında kurumsal fırsatları yakalarken; reklam sonuçlarında ise hızlı şekilde arama yapan yada pazarlamasını yaptığınız site içeriğiyle alakalı hizmetin ilgisini çeken müşterilerine kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Organik sonuçlarda çıkmak ile Adwords arasındaki en büyük fark; reklam için devamlı bütçe oluşturmak zorundasınız. Fakat organik arama sonuçlarında yer almak için devamlı olarak bütçe ayırmanıza gerek yoktur.SEO Nedir

SEO; arama motorlarında organik olarak daha üst sıralara çıkmaya verilen genel bir isimdir. Google, Yandex, Bing gibi popüler arama motorlarında sitenizin daha üst sıralarda yer almasını sağlamaktayız. Çalışma öncesinde aylık / yıllık olarak hedefler belirlenmektedir. Hedefler içerisinde anahtar kelimelere de yer verilmektedir. Belirlenen anahtar kelimeler analiz edilerek yapılacak çalışmanın prensiplerini birlikte incelemekteyiz.


blank


blank


SEO Nasıl Yapılır?

Belirlenen anahtar kelimelerde; rakiplerin yaptığı çalışmalar incelenmektedir. Rakipleriniz sizler için bir önizlemedir. Yapacağımız araştırmalarla dönüşüm oranı yüksek kelimeleri de dahil ederek çalışmanın verimli geçmesi için gerekli analizleri gerçekleştirmekteyiz.

Yaptığımız analizler sonucunda hedefler belirlenir. SEO ekiplerimiz; çalışmalara başlamaktadır. Sonraki aşamada satın alınan pakete göre raporlamalar sunulmaktadır. Raporlamalar; müşterilerin kavrayacağı şekilde hazırlanmaktadır. Analiz aşaması, sıralama aşaması ve projenin teslim aşamasındaki tüm detayları müşterilerimize aktararak proje sürecini tamamlamaktayız.
SEO Aşamaları


Kelime Analizi

Sektörünüze en uygun popüler ve rekabet düzeyi düşük anahtar kelimeler araştırılır ve raporlanır.

İç Optimizasyon

Sitenin iç kısmında yer alan (meta, link, etiket, resim) elementler optimize edilir ve seoya uygun hale getirilir.

Link İnşası

İç ve dış kısımda yapılan linkleme çalışmalarıyla sitenin hit artışı sağlanır. Gelen ziyaretçileri doğru şekilde karşılayarak sıralamada değişiklikler sağlanır.

Düzenli Raporlama

Haftalık veya aylık olarak sıralama analizleri tarafınıza raporlanır.


Merhaba Ben SEO


Rakip Analizi

Rakip firmaları incelemek projenin temelini oluşturmaktadır.

Rakip Analizi

Link İnşası

Ziyaretçilerinizi doğru bağlantılar ile yönlendirmeyi deneyin.

Link İnşasıSEO'lu müşteriler  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank


Merkez Şube 0 850 477 75 20
Anadolu Yakası Şube 0850 477 75 20